قیمت نبشی
قیمت نبشی روزانه در حال تغییر است و نمودار ثابتی ندارد.عواملی که در قیمت گذاری نبشی تاثیرگذار می باشند از جمله قیمت جهانی سنگ،هزینه مواد اولیه،نرخ ارز خارجی و… می باشد که در قیمت گذاری نبشی بسیار تاثیرگذار هستند.شما برای مشاهده لیست قیمت نبشی در برندها و کیفیت های مختلف می توانید به سپاهان فولاد مراجعه کنید.
قیمت روز نبشی
قیمت روز نبشی همواره روزانه در حال تغییر می باشد و قیمت ثابتی ندارد.عواملی مانند نرخ ارز داخلی و خارجی،هزینه مواد اولیه،بازار داخلی فولاد و… بر قیمت روز نبشی تاثیرگذار می باشند.البته در بعضی از مواقع قیمت ها دچار نوسانات عجیبی می شود که ممکن است بعد از گذشت یک روز به حالت اولیه خود برگردند.برای اطلاع از قیمت روزانه و لحظه ای نبشی می توانید به سپاهان فولاد مراجعه کنید و قیمت لحظه ای نبشی را با همه ی هیجانات و اتفاقات مشاهده کنید.
قیمت نبشی آهن 3 و 4 و 5
این نبشی ها از پرمصرف ترین نبشی ها می باشند. قیمت این محصولات ثابت نمی باشد و یکی از محصولاتی می باشد که همواره قیمتش نوسان دارد و در حال تغییر می باشد.شما برای خرید و مشاهده لیست قیمت انواع نبشی می توانید به سپاهان فولاد مراجعه کنید.
راهنمای خرید نبشی
شما برای خرید نبشی می توانید به سایت سپاهان فولاد رجوع کنید.در گام دوم شما باید بر روی هر نوع از نبشی که نیاز شما است و می خواهید این نبشی ها را خریداری کنید.کلیک کنید و ثبت سفارش کنید.شما می توانید برای مشاوره خرید انواع محصولات فولادی می توانید با کارشناسان سپاهان فولاد در ارتباط باشید.
سوالات متداول
1-قیمت روز نبشی ثابت می باشد یا دچار تغییر می شود؟
قیمت نبشی روزانه در حال تغییر می باشد و قیمت ثابتی ندارد.
2-هزینه حمل و نقل به عهده چه کسی می باشد؟
هزینه حمل و نقل به عهده مشتریان می باشد و مشتریان باید این هزینه را پرداخت کنند.
3-تحویل بار چه مدت زمان طول می کشد؟
تحویل بار به طور میانگین 3 الی 7 روز زمان می برد.