قیمت تسمه یکی از محصولاتی است که همواره دچار نوسان می شود و روزانه به قیمت های جدیدی به بازار عرضه می شود.این محصول کاربرد بسیاری دارد و مصرف بالایی نیز دارد.بیشترین مصرف این محصولات در بسته بندی مواد و محصولات می باشد.شما برای مشاهده لیست قیمت انواع تسمه در سایزها و ابعاد مختلف می توانید به سپاهان فولاد مراجعه کنید.

انواع تسمه
1-تسمه تخت
استفاده از این محصولات در فواصل طولانی مناسب می باشد.
2-تسمه گرد
استفاده از این محصول برای انتقال نیروی کم و کوچک می باشد.
3-تسمه ذوزنقه ای
خود این تسمه ها دارای انواع بسیاری می باشند.تسمه چند شیار،تسمه آجدار،تسمه تایمینگ. از این تسمه ها برای انتقال نیروهای زیاد استفاده می شود.
قیمت روز تسمه
قیمت روز تسمه همواره دچار تغییر می شود.از عوامل مهم که در قیمت روز تسمه تاثیرگذار هستند می توان به نرخ ارز داخلی و خارجی،هزینه مواد اولیه،هزینه حمل و نقل و… اشاره کرد.برای اطلاع از قیمت روز و لحظه ای تسمه می توانید به سپاهان فولاد مراجعه کنید و لیست قیمت انواع تسمه ها با سایز ها و کاربردهای مختلف را مشاهده کنید.

سوالات متداول
1-آیا می شود قیمت تسمه را در روزهای آینده پیش بینی کرد؟
قیمت تسمه همواره در حال تغییر می باشد و روزانه تسمه ها با قیمت های جدید به بازار عرضه می شود.شما می توانید برای مشاهده قیمت لحظه ای تسمه به سپاهان فولاد مراجعه کنید.
2-هزینه حمل و نقل محصولات خریداری شده به عهده چه کسی می باشد؟
پرداخت هزینه حمل و نقل به عهده مشتری می باشد و مشتری گرامی باید این هزینه را پرداخت کند.
3-مدت زمان تحویل بار چه قدر می باشد؟
معمولا به طور میانگین 3 الی 7 روز طول می کشد که محصولات خریداری شده به دست مشتری برسد.
4-تسمه های موجود در سایت متعلق به کدام کارخانه ها می باشد؟
تسمه های موجود در سایت متعلق به تمام کارخانه های معروف و استاندارد ایران می باشد و شما می توانید انتخاب کنید که می خواهید محصولات کدام کارخانه را خریداری کنید.