سپاهان فولاد ارائه دهنده خدمات تخصصی خرید و فروش انواع ورق از تولیدکنندگان مطرح ایران و جهان
عامل بازاريابى، توزيع و خرده فروشى محصولات فولاد مباركه (شركت آهن و فولاد اصفهان)
با مدیریت وحید کثیری

خدمات شرکت سپاهان فولاد

  • خرید و فروش انواع ورق سیاه، ورق روغنی، ورق رنگی، ورق گالوانیزه، ورق آجدار، ورق قلع اندود
  • ارائه دهنده خدمات مهندسی و تخصصی برش کاری
  • تامین ورق مورد نیاز سازمان های خصوصی و دولتی، کارخانجات تولیدی، صنایع ساختمانی و ... با پایین ترین قیمت روز بازار
  • ارسال محموله ورق در کمترین زمان و با بهترین هزینه حمل به کلیه نقاط کشور
  • اعلام نرخ روز محصولات فولادی به ویژه انواع ورق از تولیدکنندگان متعدد محصولات فولادی کشور
  • ارایه اخبار، مقالات و تحلیل های تخصصی و به روز ازرویدادهای بازار فولاد ایران و جهان

اهداف ارزش های سازمانی شرکت سپاهان فولاد

سپاهان فولاد با هدف ارائه خدمات تخصصی توزیع و عرضه محصولات فولادی به ویژه انواع ورق و کمک به اعتلای صنعت بومی کشور برآن است تا با کوچک کردن زنجیره های طولانی و ناکارآمد تامین محصولات فولادی از طریق حذف واسطه گری های بیهوده در این صنعت، به سهم خود گام کوچکی در راستای کمک به چرخه اقتصادی ایران عزیز برداشته باشد.
ارائه محصولات فولادی با بهترین قیمت به تولید کنندگان و مصرف کننده نهایی در کنار کیفیت، دقت و احترام به مشتری سرلوحه کار ماست.

آدرس شرکت سپاهان فولاد

شرکت سپاهان فولاد یکی از بزرگترین و مطرح ترین شرکت های عرضه کننده وق فولادی در ایران می باشد که به ترتیب آدرس دفتر فروش و انبار به شرح زیر است.

آدرس انبار شرکت سپاهان فولاد : اصفهان، شهرک صنعتی دولت آباد، جنب بانک صادرات

آدرس دفتر فروش شرکت سپان فولاد: تهران، اتوبان آزادگان، جنب پل صنیع خانی، مجتمع آهن مکان، نبش چهارم شرقی، شرکت سپاهان فولاد

شرکت سپاهان فولاد آتشگاه

برای خرید انواع ورق و دریافت خدمات ورقکاری می توانید هم اکنون با شماره 02186127396 تماس بگیرید. کارشناسان ما به تمام سالات شما در خصوص خرید و فروش ورق و خدمات ورقکاری پاسخ خواهند داد.

استخدام شرکت سپاهان فولاد

شرکت سپاهان فولاد جهت تکمیل تیم خود به تعدادی نیرو در حوزه های تخصصی فروش و... نیاز دارد که جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02186127322 تماس بگیرید.

محصولات فولاد مبارکه اصفهان

شرکت سپاهان فولاد عرضه کننده و نماینده فروش انواع ورق تولیدی شرکت فولاد مبارکه می باشد که جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص و خرید ورق فولادی می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با ما تماس بگیرید.

محصولات شرکت سپاهان فولاد

سپاهان فولاد عرضه کننده انواع ورق از برترین عرضه کنندگان  و تولیدکنندگان ورق فولادی در ایران می باشد. از محصولات قابل عرضه در شرکت سپاهان فولاد می توان به محصولات زیر اشاره کرد.

 قیمت محصولات سپاهان فولاد

قیمت محصولات عرضه شده در شرکت سپاهان فولاد را می توانید در بخش های مرتبط سایت به صورت آنلاین مشاهده نمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02186127396 تماس بگیرید.