شرکت فولاد اکسین خوزستان

شرکت فولاد اکسین خوزستان ،  شرکت فولاد خوزستان با هدف تامین ورق های عریض صنعتی مورد استفاده در عملیات حرارتی، نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع دریایی و ماشین سازی پا به عرصه تولید ورق سیاه با برند ورق سیاه اکسین نموده است. شرکت فولاد اکسین خورستان توانسته است با استفاده از بروزترین تکنولوژی گام موثری در تولید ورق سیاه  اکسین در ابعاد عریض بردارد. در سایت سپاهان فولاتد می توانید قیمت روز ورق اکسین را مشاهده نمایید. با توجه به نوسانات شدید موجود در بازار اگر قیمت ورق اکسین امروز در لیست قیمت ورق اکسین اهواز درج نشده بود با شماره 02186127396 تماس بگیرید.

 آدرس کارخانه ورق اکسین اهواز

 اهواز- کیلومتر ۱۰ جاده بندر امام خمینی (ره)

مدیرعامل جدید فولاد اکسین : آقای مهندس ابراهیمی

ورق اکسن به ورق های تولید شرکت اکسین خوزستان ورق اکسین گفته می شود.

 فروش ورق اکسین

 شرکت سپاهان فولاد به عنوان تولید کننده و نمایندگی فروش ورق اکسین اهواز جهت عرضه مستقیم ورق فولادی اکسین خوزستان و حذف واسطه ها اقدام به عرضه مستقیم ورق اکسین اهواز نموده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه حمل و نقل و دریافت قیمت ورق فولادی اکسین با واحد فروش ورق اکسین با شماره 02186127396 تماس بگیرید.

اخبار فولاد اکسین

اخبار فولاد اکسین و سایر تولیدکنندگان برتر ورق فولادی در ایران را می توانید از این پس در قسمت اخبار سایت سپاهان فولاد مشاهده نمایید.

قیمت ورق فولاد اکسین خوزستان

 در لیست زیر می توانید قیمت ورق فولاد اکسین خوزستان را مشاهده نمایید. چنانچه در جدول محصولات ورق فولاد اکسین خوزستان، قیمت ورق فولادی اکسین مورد نظر خود را مشاهده ننموده اید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. قیمت های ارائه شده د رجدول زیر شامل قیمت ورق اکسین در تهران و قیمت ورق اکسین درب کارخانه می باشد.

قیمت ورق دریایی اکسین اهواز

 ورق دریایی نوع خاصی از ورق می باشد که مطابق با استاندارد GL 2011 تولید می شود. که به دلیل تکنولوژی خاص و ویژگی هایی که دارد در صنایه دریایی به خصوص کشتی سازی کاربرد دارد. محصولات مورد استفاده شده در این صنعت شامل ورق های نوع A to E, P235W, P265W, P295W, P355W, A420, A460, A500, A550, A620, A690 میباشد.

کاربرد ورق سیاه اکسین

از ورق سیاه اکسین با توجه به تکنولوژی خاص در مصارف گوناگونی استفاده می شود از مهم ترین مارف و کاربر ورق آهن اکسین میب توان به موارد زیر اشاره کرد

  • خودروسازی
  • ساختمان سازی
  • لوله سازی
  • ساخت مخازن تحت فشار
  • کشتی سازی